Nowe władze dziekańskie

Rektor elekt prof. dr hab. Andrzej Tretyn wręczył powołania dziekanom wybranym na kadencję 2024-2028.

Uroczystość odbyła się 20 maja 2024 r. w Collegium Maximum UMK. Rektor elekt prof. dr hab. Andrzej Tretyn na stanowiska dziekanów powołał osoby wskazane w ubiegłotygodniowym głosowaniu (15-16 maja). Swoich reprezentantów wybierali na wydziałach nauczyciele akademiccy, pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy dziekanatu oraz przedstawiciele studentów danego wydziału będący członkami kolegium elektorów.

Dziekani wydziałów CM UMK na kadencję 2024–2028:

Wydział Farmaceutyczny

dr hab. Marek Foksiński, prof. UMK

Wydział Lekarski

dr hab. Iwona Sadowska-Krawczenko, prof. UMK

Wydział Nauk o Zdrowiu:

prof. dr hab. Paweł Zalewski

prof. dr hab. Paweł Zalewski, dr hab. Iwona Sadowska-Krawczenko, prof. UMK, dr hab. Marek Foksiński, prof. UMK