Konkurs Fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”
dla studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK
oraz uczniów liceów ogólnokształcących

XII edycja, 2024 rok

Organizator konkursu: Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej CM UMK

Szanowni Państwo!

Nadszedł czas, by jak każdego roku, zachęcić Państwa do nadsyłania fotografii na konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”. To już dwunasta edycja konkursu, który od początku objęty jest honorowym patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr. hab. Stefana Kruszewskiego.

Jak zwykle przyznamy nagrody w dwóch kategoriach: "Studenci i Pracownicy CM UMK" i "Uczniowie LO". Serdecznie więc zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zarówno wszystkich studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu oraz uczniów liceów ogólnokształcących z Bydgoszczy i regionu.

Termin nadsyłania fotografii mija 15 sierpnia 2024 roku, jest więc sporo czasu, by wyszukać w swoich archiwach lub wykonać nowe, unikatowe ujęcia roślin wspierających zdrowie, poprawiających samopoczucie i pielęgnujących urodę.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około 5 września 2024 roku. Jak zwykle czekają na Państwa nagrody. Są nimi kosmetyki naturalne ufundowane przez drogerię Super-Pharm oraz albumy o tematyce przyrodniczej.

Życzymy Państwu udanych i pełnych przyjemności sesji fotograficznych!

Szczegóły konkursu zamieszczone są w docregulaminie.360 KB

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com. Fotografie muszą być w formacie JPG i wielkości od 1,5 do 6 MB (nie mogą być panoramiczne i z naniesioną datą). Zdjęcia należy przesyłać w oddzielnych plikach, wpisując tytuł e-maila: Konkurs fotograficzny. Nie jest dozwolone zgłaszanie fotografii, które brały wcześniej udział w innym konkursie fotograficznym.
W nazwach przesyłanych plików (zdjęć) należy zamieścić: nazwisko i imię autora oraz numer zdjęcia.
W dodatkowym załączniku należy zamieścić autorskie podpisy poszczególnych zdjęć (każdy podpis max. do 200 znaków ze spacjami) oraz następujące dane:
- Studenci: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, e-mail, nr telefonu,
- Pracownicy: imię i nazwisko, stopień/tytuł naukowy, nazwa katedry/jedn. administracyjnej, e-mail, nr telefonu,
- Uczniowie: imię i nazwisko, nazwa i numer oraz adres szkoły, klasa, e-mail, nr telefonu.
Przesyłając prace należy pamiętać o przesłaniu docxzgody na przetwarzanie danych osobowych.17.36 KB

Plakat konkurs fotograficzny "Niezwykły świat roślin leczniczych" 2024