Studencki Nobel

Studentka VI roku kierunku lekarskiego, Aleksandra Białczyk, została finalistką konkursu Studencki Nobel w kategorii medycyna i farmacja. Gala Finałowa XV edycji konkursu „Studencki Nobel” organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów odbyła się 25 maja br. w Warszawie.Warto również podkreślić, że jako jedyna osoba z Collegium Medicum UMK została w tym roku finalistą tego programu stypendialnego. Studencki Nobel ma na celu wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach w nauce, sferze artystycznej czy działalności społecznej. Jest to jedyny konkurs stypendialny w Polsce, który jest w całości inicjatywą organizacji studenckiej. Konkurs ten obejmuje 10 kategorii, które odzwierciedlają aktualne trendy w innowacjach oraz rozwój kapitału ludzkiego.

Więcej informacji:

Zaświadczenie Studencki Nobel